eBiuletyn-Newsletter

Kategorie

"Cukier" zero kalorii Erytrol 1kg K259 Powiększ do pełnego rozmiaru

"Cukier" zero kalorii Erytrol 1kg K259

Wspaniały cukier prawie bez kalorii także dla diabetyków / cukrzyków i dbających o linie. Erytrol to naturalny niskokaloryczny cukier, prawie bez kalorii (0,2kcal/g) znajduje się powszechnie w warzywach, owocach, grzybach i w winie. 

Więcej szczegółów

39,90 zł

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...

Wspaniały cukier prawie bez kalorii także dla diabetyków / cukrzyków i dbających o linie. Erytrol to naturalny niskokaloryczny cukier, prawie bez kalorii (0,2kcal/g) znajduje się powszechnie w warzywach, owocach, grzybach, sosie sojowym i w winie. Erytrol ma delikatny słodki smak, około 70-80% w porównaniu do cukru buraczanego - zawiera 20kcal/100g,  - Jest wykorzystywany do pieczenia i gotowania redukując w ten sposób kaloryczność przygotowywanych potraw - Erytrol nie powoduje próchnicy zębów - Zalecany osobom odchudzającym się, dbającym o figurę i diabetykom.

 

Ma 75% słodkości sacharozy i nie obciąża organizmu kaloriami i nie przyczynia się również do psucia zębów. Został odkryty w 1874 roku i może być produkowany z glukozy przez fermentację przy użyciu odpowiednich drożdży.