eBiuletyn-Newsletter

Kategorie

Majonez 0 kalorii 340g ( K405) Powiększ do pełnego rozmiaru

Majonez 0 kalorii 340g ( K405)

Wypróbuj doskonały, kremowy i delikatny w smaku majonez Walden Farms jako tradycyjny dodatek do kanapek i sałatek – wystarczy jedna łyżeczka majonezu Walden Farms i zwyczajna kanapka nabierze pełnego smaku, mięso stanie się soczyste a smak i aromat wszystkich składników kanapki doskonale zrównoważony i połączony.

Więcej szczegółów

22,00 zł

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...

Majonez to jeden z pierwszych dodatków, z których z żalem rezygnują osoby przechodzące na dietę, dbające o swoje zdrowie i dobrze zbilansowaną dietę czy intensywnie uprawiające sport. Mając w lodówce majonez Walden Farms nie musisz rezygnować z pysznych kanapek i sałatek z dodatkiem majonezu. Walden Farms jest pierwszą firmą, której udało się opatentować połączenie jedynego w swoim rodzaju i niepowtarzalnego smaku majonezu z wyeliminowaniem jego największych wad – potężnego ładunku tłuszczu, kalorii i węglowodanów.

Wypróbuj doskonały, kremowy i delikatny w smaku majonez Walden Farms jako tradycyjny dodatek do kanapek i sałatek – wystarczy jedna łyżeczka majonezu Walden Farms i zwyczajna kanapka nabierze pełnego smaku, mięso stanie się soczyste a smak i aromat wszystkich składników kanapki doskonale zrównoważony i połączony. Zajrzyj do naszej galerii przepisów i przekonaj się, jak wiele zastosowań w Twojej kuchni będzie mieć majonez Walden Farms – przyrządź błyskawiczne chrupiące kawałki panierowanego kurczaka, egzotyczne wrapsy na szybki lunch lub lekką kolację i oczaruj gości jedynym w swoim rodzaju lekkim majonezowym ciastem o intensywnie czekoladowym smaku.

 

Ingredients: Purified water, vegetable fiber, sea salt, apple cider vinegar, white vinegar, corn starch, xanthan gum, lactic acid, beta carotene, egg flavor, mustard, lemon juice, food color, sucralose, paprika, sodium benzoate (to preserve freshness). / Skład: filtrowana woda, błonnik warzywny, sól morska, ocet jabłkowy, ocet winny, skrobia kukurydziana, guma ksantanowa (zagęszczacz wyprodukowany wyłącznie z warzyw), kwas mlekowy, beta karoten, aromat jajeczny, musztarda, sok cytrynowy, barwnik spożywczy, sukraloza, papryka, substancja konserwująca benzoesan sodu.